poniedziałek, 13 lutego 2017

Prestiżowy ranking - Maffashion najbardziej wpływową blogerką!

Źródło: http://plejada.pl/newsy/maffashion-najbardziej-wplywowa-blogerka-swiata-ranking-wwd/43m3cy


Miło  mi pogratulować jednej z najbardziej znanych polskich blogerek modowych Julii Kuczyńskiej autorki bloga Maffashion.

„Polska blogosfera, a przynajmniej jedna blogerka ma co świętować. Julia Kuczyńska znana jako Maffashion może zamknąć usta wszystkim hejterom, którzy twierdzą, że jej praca jest jest nieistotna i że polskie szafiarki są gorsze od tych z zagranicy.  Blogerka została wyróżniona pierwszym miejscem w rankingu WWD.COM. Kryterium rankingu, w którym na pierwszym miejscu pojawiła się Maffashion, była nie popularność, czyli np. liczba obserwujących, subskrybentów czy polubień, ale wartość przychodu, który dzięki gwiazdom internetowym udało się wygenerować markom. Kuczyńska znalazła się na podium z wynikiem ponad 65 mln dolarów.” – źródło: spider’s  web.  (blog blisko technologii).


Źródło: https://maffashion.pl/

Jestem bardzo dumna i szczęśliwa, że praca Julii Kuczyńskiej „Maffasshion” została doceniona.  Sama prowadzę bloga i wiem ile pracy i zaangażowania to pochłania. Co prawda głównie angażuje mnie malarstwo, ale „posty” same się nie tworzą. Jestem architektem i malarką a „moda” to dla mnie ogromna przyjemność. Uwielbiam oglądać stylizacje, uwielbiam kupować zupełnie „zbędne”  ciuszki, na które często tylko patrzę jak na „dzieła sztuki” nie mając możliwości zbyt częstego ich zakładania.


Źródło: https://maffashion.pl/

… i wiem, że to próżność… Bo jest tak wiele „istotnych” ważnych zadań na tej planecie, którym można by było się poświęcić… Ale od zarania dziejów ludzie poszukują przyjemności… A „ciuchy”, „fajne ciuchy” na pewno ją dają. 

Źródło: https://maffashion.pl/

Z wielką przyjemnością obejrzałam kilka wywiadów z Julią Kuczyńską i jestem oczarowana szczerością i autentycznością, i normalnością tej przemiłej, uroczej i pięknej dziewczyny. 
Ponieważ kocham zwierzątka - obecnie posiadam 2 piękne szlachetnie urodzone kundelki i 5 kotów szlachetnie urodzonych śmietnikowców, więc najbardziej ujęła mnie szlachetna i bohaterska postawa małej Julii Kuczyńskiej - o czym opowiada w wywiadzie 20m2 prowadzonego przez Łukasza Jakóbiaka z dnia 10 lipca 2016... Jak dzielnie "dowaliła" w zęby swoim niedorozwiniętym koleżkom, którzy maltretowali żabki, wybijając jednemu z nich dwie jedynki.
Uwielbiam małą bohaterską Julkę. Trzymam kciuki za jej sukcesy, mam nadzieję, że jeszcze nie raz "zawalczy" o prawa zwierząt.


Źródło: https://maffashion.pl/

Źródło: https://maffashion.pl/
Jej reakcja na to, że jest na pierwszym miejscu w rankingu  WWD.COM, jeszcze bardziej sprawiła, że moja sympatia do tej młodej blogerki jest jeszcze większa niż do tej pory. 

"Co za dzień! Co za miesiąc! Ciągle nie wierzę, że takie rzeczy się dzieją. TA informacja jest jakimś szokiem nie do opisania! To chyba jedno z najważniejszych wyróżnień, sukcesów jakie go tej pory mi się przytrafiły! Jedno wielkie WOW !!!" ( źródło: instagram//maffashion_official)


Źródło: https://maffashion.pl/

Źródło: https://maffashion.pl/

Zachęcona sukcesem polskiej blogerki, chciałabym podzielić się z Wami zdjęciami z mojej sesji zdjęciowej w sukience Zary, zrealizowanej na Maderze w Camara de Lobos. Autorem zdjęć jest Vanessa Eslain Świgulska.


Madera, autor zdjęć: Vanessa Eslain Świgulska


 
Prześlij komentarz